Poşet Ağzı Kapatma Makinaları

Poşet yapıştırma makinalarımız ısı ile kapanabilen tüm poşet türlerini kapsar. Naylon poşetler, aluminyum folyo poşetler, craft torbalar, sterilizasyon poşetler, körüklü poşetler, oturan(doypack) poşetler ve diğer tüm poşetlerinizi hızlı ve sağlam bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Tarih kodlamalı modellerimiz de bulunmaktadır.

Poşet Ağzı Kapatma Makinaları 54 adet ürün var.

Alt kategoriler

 • Masaüstü Poşet Kapatma

  Masaüstü manuel poşet yapıştırma makinalarımız taşınabilir olduğu için ve ısınması için beklemeye gerek kalmadığından üreticilerimiz tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır. Teflon kumaşı ve rezistans teli stoklarımızda bulunmaktadır.

 • Pedallı Poşet Kapatma

  Pedallı poşet yapıştırma makinalarımız mikron kalınlığı fazla olan, uzun ve ağır poşetleri kapatabilecek özellikte üretilmiştir.

 • Konveyörlü Poşet Kapatma

  Yürüyen bantlı poşet kapatma makinalarımız seri üretim isteyen üreticilerimiz için vazgeçilmezdir. Az yer kaplarlar ve tarih kodlama, sayaç özellikli modellerimiz de bulunmaktadır.

 • Yedek Parçalar

  Teflon bant, rezistans teli, desen top, dişli kayış, mürekkep topu gibi yedek parça ve sarf malzemelerimizle size hizmet etmekteyiz.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 20 ile 54 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 20 ile 54 arasındaki öğeler