Sonkaya SMET225YT Semiauto Bottle Labeling Machine With Coder

SMET225YT Semiauto Bottle Labeling Machine With Coder

New solution from Sonkaya Machinery for rounded bottle labeling application with 4 lines coder.

Sonkaya
SMET225YT

Reviews

Grade 

04/26/2019

ÇOK BAŞARILI..

Gerçekten kullanışlı ve sağlam bir cihaz. Teknik ekip tecrübeli ve hızlı. Yerli üretimin bu kadar kaliteli olduğunu görmek gurur verici. Teşekkürler Sonkaya

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 

10/18/2018

Gayet memnunuz..

Makina gayet kullanışlı ve güzel, günde 3000 etiketleme yaptık ve hiç bir sıkıntı çıkarmadı, etiketi yapıştırırken kesinlikle hava girmiyor etiket ile şişenin arasına ki en önemlisi bu.
Şişeyi yasladığınız çubuk etiketin her şişede aynı hizada yapıştırmanızı sağlıyor.
Bu arada tarih kodlama etiketin istediğiniz yerine yapabiliyorsunuz,
Gayet memnunuz..
tek dikkat etmeniz gereken şey matbaa’dan vermiş olduğunuz etiket bobininin doğru yöne sarıldığından emin olmak hepsi bu, teşekkürler Sonkaya!

Grade 

10/17/2018

KOSGEB onlayladı

Yaklaşık bir yıl önce aldığım ve güvenerek kullandığım, yerli üretim olan Sonkaya etiket makinasını verimli bir biçimde kullanmaktayım. Kullanımı son derece pratik, etiket takması ve çıkarması, dokunmatik ekranı sayesinde farklı hız ve modlarda kolayca ayarlanabilmektedir. Ayrıca biz KOSGEB destekli bir firmayız, KOSGEB yetkilileri makina teçhizat desteği ödememizi onaylamak için firmamıza geldiklerinde, bu makinanın yerli üretim olduğunu ve ithal alternatifleri olduğu halde bunu tercih ettiğimizi söylediğimizde onlardan da çok olumlu bir geri dönüş aldık, onay sürecimize etkisi olduğunu söyleyebilirim.
Özetle samimi olarak söylemek gerekirse üretici firmaya kolaylıkla ulaşarak muhatap bulabilmek ve sorunsuz bir makinayla çalışmaktan memnun olduğumu belirtmeliyim.

Grade 

10/17/2018

Harika Bir Cihaz

Firmanızdan almış olduğumuz etiketleme ve tarih kodlama makinasından gayet memnunuz. Şuana kadar herhangi bir problem yaşamadık. Kontrol ünitesinin de dijital olması makineye müdahale ederken ayrı bir kolaylık sağlıyor. Sağlam kullanışlı ve göze hitap eden bir cihaz. Teşekkür ederiz

Write your review

SMET225YT Semiauto Bottle Labeling Machine With Coder

New solution from Sonkaya Machinery for rounded bottle labeling application with 4 lines coder.

Write your review