Sonkaya SMET225YT Yarı Otomatik Şişe Etiketleme Makinası Tarih Kodlamalı

SMET225YT Yarı Otomatik Şişe Etiketleme Makinası 4 Satır Kodlamalı

Sonkaya SMET225YT tarih kodlamalı etiketleme makinamız aynı zamanda 4 satıra kadar tarih, parti no gibi bilgileri kodlayabilimektedir. Dokunmatik ekranlıdır ve kullanımı oldukça kolaydır.

SONKAYA-SMET225YT-ETIKETLEME-MAKINASI-OZELLIKLER-01

SONKAYA-SMET225YT-ETIKETLEME-MAKINASI-OZELLIKLER-00 Sonkaya Smet225YT Yarı Otomatik Etiket Yapıştırma Makinamız dokunmatik ekranı, hız ayarlı ve güçlü step motoru, sayısal göstergeli fiber optik etiket sensörü, zaman kazandıran ayak pedalı, herhangi bir alet gerektirmeyen tırtıllı vida sistemi, iş güvenliği için acil stop düğmesi ile kullanımını kolaylaştırdık, güçlendirdik ve olabildiğince kompakt hale getirdik. 4 yıllık birikimlerimizi kullanarak ve üreticilerimizden gelen talepleri değerlendirerek geliştirdiğimiz yepyeni modelimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz.
SONKAYA-SMET225YT-ETIKETLEME-MAKINASI-OZELLIKLER-04 Yarı Otomatik Etiket Yapıştırma Makinemiz silindirik ya da hafif konik şişe, kavanoz, teneke, tüp, enjektör gibi kaplara kendinden yapışkanlı etiketi hızlıca sararak aynı zamanda etiketinizin istediğiniz konumuna 4 satıra kadar tarih bilgisi de kodlar. Renk seçeneği bulunan SMRBN30150 Sıcak Baskı Ribonu kullanan tarih kodlama modülümüz 4 satır 10 bin baskı, tek satır 30 bin baskı için sadece bir adet şerit tüketmektedir.
SONKAYA-SMET225YT-ETIKETLEME-MAKINASI-OZELLIKLER-02

Üreticilerimizin başlıca sıkıntısı olan etiket rulosu değiştirme zahmeti SMET225XX serisi etiketleme makinemizle ortadan kaldırılmıştır. Etiket değiştirmenin ne kadar pratik ve hızlı olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Etiket rulo değişimi, yazıcı(tarih kodlama) konumu, sensör konumu, şişe dayama pozisyonu, şişe çap değişimi gibi bütün mekanik ayarlar saniyeler içerisinde, hızlıca, el yordamıyla yapılabilmektedir. Tornavida, alyan anahtar gibi herhangi bir alet gerektirmeyen CNC tezgahında hassas olarak üretilen tırtıllı vida teknolojisi sayesinde etiket yapıştırma makinamızın kullanımının çok kolay olduğunu hemen fark edeceksiniz.

SONKAYA-SMET225YT-ETIKETLEME-MAKINASI-OZELLIKLER-03 Etiketleme makinemiz yüksek torklu, yıllarca çalışabilen step motoru sayesinde 25cm gibi oldukça geniş etiketleri yapıştırabilmektedir. Step motor teknolojisinin diğer bir avantajı ise düşük, orta, yüksek gibi hız ayarı yapılabilmesi ve bu sayede hassasiyet gereken uygulamalara olanak sağlamasıdır.

* Ayak pedalı ve şişe algılama sensörü opsiyoneldir. Şişe formu ve ağırlığı uygun olduğu takdirde ayrıca satın alınabilir. 

Sonkaya
SMET225YT

Yorumlar

Derece 

2019-04-26

ÇOK BAŞARILI..

Gerçekten kullanışlı ve sağlam bir cihaz. Teknik ekip tecrübeli ve hızlı. Yerli üretimin bu kadar kaliteli olduğunu görmek gurur verici. Teşekkürler Sonkaya

  • 1 out of 1 kişi bu yorumu faydalı buldu
Derece 

2018-10-18

Gayet memnunuz..

Makina gayet kullanışlı ve güzel, günde 3000 etiketleme yaptık ve hiç bir sıkıntı çıkarmadı, etiketi yapıştırırken kesinlikle hava girmiyor etiket ile şişenin arasına ki en önemlisi bu.
Şişeyi yasladığınız çubuk etiketin her şişede aynı hizada yapıştırmanızı sağlıyor.
Bu arada tarih kodlama etiketin istediğiniz yerine yapabiliyorsunuz,
Gayet memnunuz..
tek dikkat etmeniz gereken şey matbaa’dan vermiş olduğunuz etiket bobininin doğru yöne sarıldığından emin olmak hepsi bu, teşekkürler Sonkaya!

Derece 

2018-10-17

KOSGEB onlayladı

Yaklaşık bir yıl önce aldığım ve güvenerek kullandığım, yerli üretim olan Sonkaya etiket makinasını verimli bir biçimde kullanmaktayım. Kullanımı son derece pratik, etiket takması ve çıkarması, dokunmatik ekranı sayesinde farklı hız ve modlarda kolayca ayarlanabilmektedir. Ayrıca biz KOSGEB destekli bir firmayız, KOSGEB yetkilileri makina teçhizat desteği ödememizi onaylamak için firmamıza geldiklerinde, bu makinanın yerli üretim olduğunu ve ithal alternatifleri olduğu halde bunu tercih ettiğimizi söylediğimizde onlardan da çok olumlu bir geri dönüş aldık, onay sürecimize etkisi olduğunu söyleyebilirim.
Özetle samimi olarak söylemek gerekirse üretici firmaya kolaylıkla ulaşarak muhatap bulabilmek ve sorunsuz bir makinayla çalışmaktan memnun olduğumu belirtmeliyim.

Derece 

2018-10-17

Harika Bir Cihaz

Firmanızdan almış olduğumuz etiketleme ve tarih kodlama makinasından gayet memnunuz. Şuana kadar herhangi bir problem yaşamadık. Kontrol ünitesinin de dijital olması makineye müdahale ederken ayrı bir kolaylık sağlıyor. Sağlam kullanışlı ve göze hitap eden bir cihaz. Teşekkür ederiz

Yorum yaz

SMET225YT Yarı Otomatik Şişe Etiketleme Makinası 4 Satır Kodlamalı

Sonkaya SMET225YT tarih kodlamalı etiketleme makinamız aynı zamanda 4 satıra kadar tarih, parti no gibi bilgileri kodlayabilimektedir. Dokunmatik ekranlıdır ve kullanımı oldukça kolaydır.

Yorum yaz