Sonkaya SMET100YT Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası

SMET100YT Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası

Sonkaya SMET100YT tarih kodlamalı etiketleme makinamız 4 satıra kadar tarih ve lot numarası gibi bilgileri kodlayarak iki makinanın görevini tek başına yerine getirir.

Sonkaya SMET100YT tarih kodlamalı yarı otomatik yuvarlak şişe etiketleme ve tarih kodlama makinası ile şişelerinizin etiketlerini yapıştırabilir ve aynı anda etiketlerinize 4 satıra kadar üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası, ürünün gramajı, fiyatı v.b. bilgileri zahmetsizce kodlayabilirsiniz.

Yarı otomatik etiketleme makinamız medikal, kozmetik, gıda ve sanayide kullanılan silindirik teneke, cam ve plastik şişe ve kavanozları baloncuk ve kaydırma yapmadan hızlıca etiketlemektedir.

Makinamızda kullanabileceğiniz şişe ve kavanoz çapları 15mm ile 130mm arasındadır. Etiket genişliği 20mm - 150mm ve etiket uzunluğu 30mm - 500mm arasındadır.

Etiketleme makinamızda standart olarak optik algılayıcı sensör bulunduğunda sadece saydam olmayan etiketler kullanılabilmektedir. Makinamıza isteğe özel olarak ultrasonik sensör takabiliriz ve bu sayede şeffaf etiketleri ve şeffaf olmayan etiketleri de kullanabilirsiniz.

SMET100YT etiketleme makinamız 304 paslanmaz çelik ve alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiştir. Üzerindeki güçlü motoru yoğun etiketleme uygulamalarına dayanıklı olup elle etiketleme yaparken yaşanılan kaydırma ve baloncuk gibi problemleri yaşatmadan gün boyu sürecek iş yükünü firesiz, hızlı ve düzgün şekilde yapılmasını sağlar.

SMET100YT YARI OTOMATİK TARİH KODLAMALI ETİKETLEME MAKİNASI
Marka SONKAYA
Model SMET100YT
Etiketleme Kapasitesi Dakikada 15-30 Etiketleme (Etiket uzunluğuna ve kullanıcının el çabukluğuna göre değişmektedir)
Şişe Kavanoz Çapı 15mm - 130 mm (15mm çapındaki test tüplerinden 130 mm çapındaki şişelere kadar geniş bir aralığa sahiptir)
Etiket Türleri Kendinen yapışkanlı naylon(PP / PE / OPP) etiketler, metalize etiketler, kağıt etiketler.
Etiket Uzunluğu 30mm - 500 mm
Etiket Genişliği 20mm - 150 mm
Materyal 304 paslanmaz sac ve aluminyum levha
Çalışma Voltajı 220V / 50Hz
Güç 100 Watt
Boyutlar(En/Boy/Yük.) 28*65*55 cm
Ağırlık 25 Kg
Sonkaya
SMET100YT

Yorumlar

Yorum yaz

SMET100YT Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası

Sonkaya SMET100YT tarih kodlamalı etiketleme makinamız 4 satıra kadar tarih ve lot numarası gibi bilgileri kodlayarak iki makinanın görevini tek başına yerine getirir.

Yorum yaz