Pedallı Poşet Kapatma Makinaları | Yüzlerce Müşterimizin Tercihi

Pedallı Poşet Kapatma

Pedallı poşet yapıştırma makinalarımız mikron kalınlığı fazla olan, uzun, ağır, büyük poşetleri kapatabilecek özellikte üretilmiştir. 3 çeşit ayaklı poşet ağzı kapatma makinemiz mevcuttur.

Tek Çeneli Ani Isıtıcılı Pedallı Poşet Yapıştırma Makinası: Yanlardan katlaması olmayan(körüksüz) ve ağız ölçüsü en fazla 80cm uzunluğundaki poşetler için uygundur. Ağız kapatma sistemi ani ısınan rezistans telleri kullandığından makinenin ısınmasını beklemeniz gerekmez. Yapıştırma rezistans teli 5mm genişliğindedir. Yapıştırıcı çeneleri 35cm, 45cm, 65cm ve 80cm uzunluğundadır.

Çift Çeneli Ani Isıtıcılı Pedallı Poşet Yapıştırma Makinası: Yandan körüklü ve ağız ölçüsü en fazla 80cm uzunluğundaki poşetler için uygundur. Yapıştırma rezistans teli 10mm genişliğindedir. Yapıştırıcı çeneleri 35cm, 45cm, 65cm ve 80cm uzunluğundadır. Ağız kapatma sistemi ani ısınan rezistans telleri kullandığından makinenin ısınmasını beklemeniz gerekmez.

Çift Çeneli Sürekli Isıtıcılı Pedallı Poşet Yapıştırma Makinası: Yandan körüklü, metalize yada kalın naylonlu olan ve ağız ölçüsü en fazla 40cm uzunluğundaki poşetler için uygundur. 14mm genişliğinde yapıştırma çenelerine sahip olan poşet yapıştırma makinamız maksimum sızdırmazlık sağlar. Baklava desenli çeneleri ile güzel bir mühürleme izi bırakır. 30cm ve 40 cm uzunluğundadır. Fişek rezistans kullanan poşet yapıştırma sistemine sahip makinamızın ısınması için bir kaç dakika beklenilmesi gerekmektedir. Dijital ısı göstergelidir.

Ani ısıtıcılı makinalarımızın sarf malzemesi olan rezistans teli ve teflon kumaşı stoklarımızda bulunmaktadır.

2014 yılından bu yana yüzlerce müşterimiz pedallı poşet kapatma makinelerimiz kullanmaktadır.