Sonkaya SMTK130Y Yarı Otomatik Tarih Kodlama Makinası

SMTK130Y Yarı Otomatik Tarih Kodlama Makinası

Sonkaya yarı otomatik tarih kodlama makinası, pedal kontrol modu ve otomatik modu daha hızlı ve yorulmadan tarih kodlama imkanı sağlar.

Sonkaya SMTK130Y yarı otomatik tarih kodlama makinesi ile artık ambalajlarınıza üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri en az maliyet ile ve daha hızlı kodlayabileceksiniz.

SMTK130M Manuel Tarih Kodlama Makinamızdan kendini ayıran en önemli özelliği pedal kontrol modu ve zaman ayarlı otomatik modu ile çok daha hızlı kodlamaya olanak sağlamasıdır. Özellikle mukavva(karton) kullanılan ilaç kutusu, lokum kutusu gibi ambalajlarda manuel makinalar kullanıcıyı yormaktadır. Yarı otomatik makınamızı bu tarz uygulamalarda baskıyı elle değilde motor ile sağladığından tavsiye ediyoruz.

Makinemiz sıcak baskı teknolojisine sahip tarih kodlama folyosunu kullanmaktadır. Bu sayede mürekkep, yaklaşık 90 derecelik ısı yardımıyla ambalajınıza işler ve silinmesi neredeyse imkânsız olur.

Sonkaya tarih kodlama makinası yaklaşık 9 Kg ağırlığında ve çok az yer kapladığı için standart 220V elektrik bulunan her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

30mm genişliğinde 150metrelik tarih kodlama ribonu ile yaklaşık 10000 adet 3 yada 4 satır(klişeye göre değişken) tarih kodlayabilirsiniz. Makinamızı 2 satır kodlamaya ayarlarsanız daha az ribon harcayacağından 150 metrede yaklaşık 15000 adet kodlama yapabilir ve maliyeti en alt seviyeye indirmiş olursunuz.  

- Naylon poşetler / naylon torbalar

- Alüminyum folyo poşetler

- Mukavvalar (Selefonlu ya da selefonsuz)

- Karton kutular (Selefonlu ya da selefonsuz)

- Etiketler (Selefonlu ya da selefonsuz)

Yukarıda bahsedilen ambalaj tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz tarih kodlama makinamızı çevrenizdekilere de tavsiye edeceğiniz umuyoruz.

Tarih kodlama makinamız tek satırda 14 karakter, 3 satır klişede toplam 42 karakter, 4 satır klişede 56 karakter kodlama kapasitesinde sahiptir. Makinamız ile birlikte 0-9 arası tüm rakamlar ve ülkemizde sıklıkla kullanılan URT, SKT(STT) ve PNO harfleri verilmektedir.

Birlikte verilen rakam ve harflerle aşağıdaki 3 satırlık örnek kodlamayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz:

URT 01.10.17

SKT 01.10.18

PNO 1234567

Ek olarak TL, KG vb. harf ihtiyaçlarınız için stoğumuzda tüm harflerden bulundurmaktayız.

Sonkaya Makina ve Otomasyon Teknolojileri olarak ayrıca tarih kodlama ribonu, fişek rezistans, cam sigorta vb. yedek parça temini ile ürünümüzün her zaman arkasındayız.

SONKAYA SMTK130Y YARI OTOMATİK TARİH KODLAMA MAKİNASI
Marka SONKAYA
Model SMTK130Y
Folyo Genişliği 30mm
Kapasite 60 Kodlama/dakika
Çalışma Voltajı 220 Volt
Güç Tüketimi 120 Watt
Boyutları 26*22*31 cm
Ağırlık 9 Kg
Ambalaj Türleri Naylon/alüminyum poşetler, mukavvalar, karton kutular, etiketler(Selefonlu/Selefonsuz)
Kodlama Kapasitesi

3 SATIR KLİŞEDE : Tek satırda 14 karakter, 3 satır için 3*14 toplam 42 karakter

4 SATIR KLİŞEDE : Tek satırda 14 karakter, 4 satır için 4*14 toplam 56 karakter

Sonkaya
SMTK130Y

Yorumlar

Derece 

2018-08-31

çok iyi

tıkır tıkır sorunsuz çalışan bir makina.uzun zamandır kullanıyorum alan arkadaş çok rahat eder.kraft kağıt,naylon poşet,alüminyum her türlü zemine 1-3 satır arası bilgi basabilirsiniz.

Yorum yaz

SMTK130Y Yarı Otomatik Tarih Kodlama Makinası

Sonkaya yarı otomatik tarih kodlama makinası, pedal kontrol modu ve otomatik modu daha hızlı ve yorulmadan tarih kodlama imkanı sağlar.

Yorum yaz