Sonkaya SMAPY310D Kodlamalı Konveyörlü Dikey Poşet Kapatma Makinası

SMAPY310D Tarih Kodlamalı Konveyörlü Dikey Poşet Kapatma Makinası

Paslanmaz malzemeden imal edilmiş 4 satıra kadar tarih kodlamalı poşet kapatma makinamız her türlü poşeti kapatabilecek güçtedir ve aynı zamanda da kodlama yaparak iki makinanın görevini hızlıca yerine getirerek üretiminizi ciddi oranda hızlandırır.

SMAPY310 SERİSİ YENİLİKLERİ NELERDİR 01SMAPY310 SERİSİ YENİLİKLERİ NELERDİR 02SMAPY310 SERİSİ YENİLİKLERİ NELERDİR 03

Sonkaya SMAPY310D tarih kodlamalı konveyörlü poşet ağzı kapatma makinamız poşetlerinizi 4 adımda mühürler ve 4 satıra kadar tarih kodlar. Nasıl mı?

Birinci aşamada konveyörünün sağ tarafından aldığı poşeti alttan ve üstten ısıtma çeneleri 12mm genişliğinde en fazla 400 dereceye kadar ayarlanabilen yüksek ısıda yapıştırır. Teflon bantları sayesinde ısıtma çeneleri poşete herhangi bir zarar veremez.

İkinci aşamada attan ve üstten soğutucu blokları ani soğutma sağlar.

Üçüncü aşamada soğuyan poşet ağzı, metal top ve kauçuk silindirlerin arasından preslenerek geçerek tam yapışma sağlanmış olur.

Son aşamada mürekkep topundan 4 satır kapasiteli tarih kodlama klişesine mürekkebi alarak poşetin ağzına istenilen tarihi otomatik olarak kodlamaktadır. Bu sayede tarih kodlama makinası kullanmanıza da gerek kalmamış olur.

Tüm bu 4 aşama konveyör hızına bağlı olarak sadece bir iki saniyede hızlıca makine tarafından otomatik olarak el ile müdahaleye gerek kalmadan tamamlanmaktadır.

Poşet ağzı yapıştırma makinamız ile her türlü;

- otoklav poşetlerini (sterilizasyon poşetlerini)

- metalize poşetleri

- naylon poşetleri

- alüminyum poşetleri

- yandan körüklü poşetleri

- oturan poşetleri(doypack poşetleri)

- kilitli poşetleri (zipli poşetleri)

- kraft torbaları

kolaylıkla mühürleyip tarih kodlayabilirsiniz.

Sarf malzeme olarak stoklarımızda sürekli teflon bant, dişli kayış ve mürekkep topları, ısıtıcı rezistans v.b. bulundurmaktayız. 

SMAPY310D TARİH KODLAMALI KONVEYÖRLÜ POŞET AĞZI KAPATMA MAKİNASI
Marka SONKAYA
Model SMAPY310D
Kapatma Genişliği 6mm - 12mm
Poşet Kalınlığı 300 - 800 mikron
Poşet Türleri Naylon(PP / PE), metalize, zipli, kilitli, körüklü, alüminyum poşetler, sterilizasyon poşetler, otoklav poşetler.
Konveyör Hızı En fazla 12 metre / dakika
Taşıma Kapasitesi En fazla 5 kilo
Materyal Yapıştırma çeneleri pirinç, kasası paslanmaz krom malzeme
Çalışma Voltajı 220V / 50Hz
Güç 750 Watt
Boyutlar(En/Boy/Yük.) 100*45*40 cm
Ağırlık 30 Kg
Sonkaya
SMAPY310D

Yorumlar

Derece 

2018-10-03

Canı gönülden tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz

BREMA Kahve üreticisi olarak ürünlerin dolumu ağız kapamaları için Sonkaya ile çalışmaya başladık ve hâlâ makinalarını kullanıyoruz çok memnunuz. Özellikle bizim için çok çok önemli olan satıştan sonra ki ilgi ve alakaları bu bence yeter de artar. Satıştan sonra muhatap bulmamak kadar kötü birşey yoktur. Gerçekten canı gönülden tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz. - BREMA KAHVE AİLESİ -

  • 1 out of 1 kişi bu yorumu faydalı buldu

Yorum yaz

SMAPY310D Tarih Kodlamalı Konveyörlü Dikey Poşet Kapatma Makinası

Paslanmaz malzemeden imal edilmiş 4 satıra kadar tarih kodlamalı poşet kapatma makinamız her türlü poşeti kapatabilecek güçtedir ve aynı zamanda da kodlama yaparak iki makinanın görevini hızlıca yerine getirerek üretiminizi ciddi oranda hızlandırır.

Yorum yaz