Sonkaya SMDY500Y Yoğun Ürün Dolum Makinası 500ml

SMDY500Y 500ml Yarı Otomatik Krem Dolum Makinası

Dolum makinamız 50ml ile 500ml arası akışkan ve yoğun ürünleri %0.5 hassasiyetiyle doldurur.

Sıvı dolum makinesi huni kapasitesi hakkında  
Dolum makinamızın 40 Litre hacime sahip gıdaya uygun 304 paslanmaz malzeme kullanılarak imal edilen hunisi sayesinde salça kıvamındaki ürünleri rahatlıkla doldurabilirsiniz. Kelepçesini 5 saniye içerisinde çıkarıp kolaylıkla temizleyebilirsiniz.  
  Sıvı dolum makinası dolum nozulu hakkında
  Damlatmayı önleyen Taiwan Airtac pistonlu dolum nozuluna ürüne ve kaba göre çeşitli çaplarda ve uzunlukta dolum uçları kolaylıkla elle çevirerek monte edilebilir.
Sıvı dolum makinası modüler kelepçeli sistem hakkında  
Kelepçeli modüler yapısı sayesinde dolum makinamızı elinizle sökmek sadece bir kaç saniyenizi alacaktır. Artık ağzı açık anahtar, tornavida gibi herhangi bir alet kullanmaya gerek yok. Bu sayede makinamızın temizliği oldukça kolaydır.  
  Sıvı dolum FRY FRL filitre regülatör yağlama sistemi hakında
  Makinamızda Basınç Regülatörü + Filitre + Yağlama (FRY) sistemi bulunmaktadır. Giriş hava basıncını 5 ile 6 bar arasında sabitleyebilirsiniz. Kompresörden gelebilecek su buharını filtre ederek ve yağlayarak Taiwan Airtac pistonlarının ve selenoid valfinin uzun ömürlü olmasını sağlar.
Sıvı dolum hassasiyeti ve ayarlama hakkında  
Dolum makinamız manyetik sensörlü Airtac piston kullandığından %0.5 hassasiyetine sahiptir. Elle kolu çevirerek dolum miktarını hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Resimdeki numaratördeki rakamları not ederek farklı dolum kaplarınız için (100ml, 250ml v.b.) herzaman aynı ayara kolaylıkla getirebilirsiniz.   
  Sıvı dolum makinası otomatik ve pedal kontrol modları hakkında
  Dolum makinemizi iki şekilde kontrol edebilirsiniz. Pedal modunda ayak pedalına her bastığınızda piston bir defa geri ve ileri giderek ayarladığınız dolum mitarında bir defa dolum yapar. Otomatik modda ise piston sürekli geri ve ileri giderek peşpeşe dolum yapar. Süre ayarını hava girişini kısıp açarak rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde örneğin her 3 saniyede yada her 5 saniyede bir otomatik olarak sürekli dolum yapmasını sağlayabilirsiniz.   
   
     
   
     
   
     
   
     
     
Sonkaya
SMDY500Y

Yorumlar

Yorum yaz

SMDY500Y 500ml Yarı Otomatik Krem Dolum Makinası

Dolum makinamız 50ml ile 500ml arası akışkan ve yoğun ürünleri %0.5 hassasiyetiyle doldurur.

Yorum yaz