Sonkaya SMDG1200Y Tartılı Granül & Toz Dolum Makinası 1200gr

SMDG1200Y 20-1200gr Yarıotomatik Tartılı Granül & Toz Dolum Makinası

Tartılı granül & toz dolum makinamız 20gr ile 1200gr arası ürünleri hassas ve hızlı bir şekilde doldurur.

SONKAYA-SMDG1200Y-GRANUL-TOZ-DOLUM-MAKINASI-OZELLIKLER-01SONKAYA-SMDG1200Y-GRANUL-TOZ-DOLUM-MAKINASI-OZELLIKLER-02

Sonkaya SMDG1200Y Yarı Otomatik Granül ve Toz Dolum Makinamız;

çay, pasta süsü, bakliyat, kahve çekirdeği, lokum, pul biber, draje, tane baharat, vida, tohum gibi taneli ürünleri, toz kahve, toz şeker, pudra şekeri, vitamin tozları, karbonat tozu, bebek pudrası, süt tozu, un gibi toz ürünleri poşet, kavanoz, tabak, kutu ve benzeri ambalajlara 20 gram ile 1200 gram aralığında el değmeden hızlıca dolum işlemi yapabilmektedir. 

Poşetlere dolum yapıyorsanız granül ve toz dolum makinamızı SMAPY Konveyörlü Poşet Kapatma Makinesi ile birlikte kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Böylelikle bir kişi hem dolumu hem de kapatma işlemini tek başına saniyeler içerisine gerçekleştirerek otomatik paketleme makinesi gibi çalışabilmektedir.

Bilindiği gibi küçük ve orta ölçekli işletmeler üretimlerini otomatik toz dolum ve paketleme makinalarının maliyetli olmasından dolayı el işçiliği ile yapmak durumunda kalırlar ve bu sebepten işletmeler zaman kaybı, hijyen sorunu, istenilen gramaj hassasiyeti yakalanamadığından fire kaybı gibi ciddi masraflarla karşılaşmaktadır.

Bütçenize uygun olarak temin edebileceğiniz Sonkaya SMDG1200Y Granül ve Toz Dolum makinası dijital kontrollü tartılı dolum sistemi sayesinde %1 hassasiyet ile hızlıca dolum yaptığından ürün kaybını en az seviyeye indirir ve sizi yormaz.

Ürüne temas eden tüm yüzeyler ve kasası paslanmaz malzemeden üretilmiş olduğundan gıda dolum işlemine uygundur. Üst kapağı ve dolum hunisi yanlardaki mandalları kaldırarak birkaç saniyede herhangi bir alet gerektirmeden sökülebilir olduğundan kolaylıkla temizlenebilir, farklı ürünlere geçişi hızlandırır ve hijyen sağlar.

Granül dolum makinamızın yapılan dolum adedini gösteren dijital sayacı mevcuttur. Dolum yapılacak ürünün yapısına, istenilen dolum hassasiyetine ve dolum hızına göre üç adet farklı titreşim seviyesi (yavaş, orta, hızlı) ayarlanabilmektedir. 

Kahve tozu gibi yapışkan ürünlerin gramaj hatası yapmadan dolum işlemini sağlayan ekstra titreşim motoru boşaltım sırasında otomatik olarak devreye girmektedir.

Dolum uygulaması şu şekilde gerçekleşmektedir:

Ürün toz dolum makinemizin 20 litrelik besleme hunisine doldurulur. İstenilen gramaj hassasiyetine göre huninin valfi el ile ayarlanır. 

İstenilen gramaj dijital ekrandan “Tartı +” ve “Tartı -” düğmelerine basılarak ayarlanır. (Örneğin 125 gram)

“Yavaş”, “orta” ve “hızlı” düğmelerinden birine basarak dolum hassasiyet ve hızı seçilir.

Son olarak “Başla” tuşuna basarak dolumu başlatabilirsiniz. 

Granül dolum makinamız 2-4 saniyede hızlıca ürünü tartarak istenilen gramaja ulaştığında kısa bir “bip” sesi ile size uyarı verir ve aynı zamanda dijital göstergesinde tartılan gram görüntülenir. Ayak pedalına basarak tartılan ürünü poşet, kâse ya da kavanoza bırakır. Granül & toz dolum makinamız otomatik olarak tekrar doluma başlar. Her defasında yeniden doldur komutu vermenize gerek yoktur.

SMDG1200Y YARI OTOMATİK GRANÜL VE TOZ DOLUM MAKİNASI
Marka SONKAYA
Model SMDG1200Y
Dolum Aralığı 20 - 1200 gram
Dolum Hassasiyeti ± %1
Kapasite 600 - 1000 dolum/saat (Dolum hassasiyetine göre değişken)
Materyal Paslanmaz krom malzeme
Çalışma Voltajı 220V / 50Hz
Güç 300 Watt
Boyutlar(En/Boy/Yük.) 36*65*134 cm
Ağırlık 28 Kg

Sonkaya
SMDG1200Y

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

Derece 

2021-11-30

Kalite

Yarı otomatik toz dolum makinesini aldım şuan kullanıyorum çok kaliteli ve güzel

Derece 

2021-11-29

SMDG 1200Y

Öğütülmüş kahve ve kuruyemiş dolumu yapıyorum. Hiç tereddütsüz alınacak harika bir makine. Teknik servis ve satış departmanlarındaki personelin ilgisi ve kibar tutumu dolayısıyla ayrıca teşekkür ederim.

Derece 

2019-10-08

Helen's Tea

SMDG1200Y 20-1200GR YARIOTOMATİK TARTILI GRANÜL & TOZ DOLUM MAKİNASI
Aldım ve bir yıldır kullanıyorum gayet çok memnunum tüm çaycı arkadaşlarıma öneririm çok kullanışlı ve pratiktir ayrıca kargo ücrettini Sonkaya Makina karşılıyor ve öyle titiz bir ambalaj içinde teslim olunuyor ki anlatamam taşıma kolisinden tutun makinanın tüm parçalarına kadar 1. Sınıf malzeme ve gayet güleryüzlü personeli ile hizmet kalitesi çok yüksek bunun için Tüm Sonkaya Ailesine Tarafımıza Sunduğu Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim başarıkarınızın devamını diliyor Allah yar ve yardımcınız

  • 1 out of 1 kişi bu yorumu faydalı buldu
Derece 

2018-10-03

Oldukça Memnunum

Granül dolum makinasından oldukça mamnunum. Granül tutkal dolumnda kullanıyorum. Hassasiyet isteyen düşünmeden alsın

Derece 

2018-10-01

Levinder Gıda

SMDG1200Y Granül Dolum Makinası ve poşet ağzı yapıştırma makinalarını kullanıyoruz. Makinaların çalışması ve firmanın teknik servisinden çok memnunuz

Derece 

2018-08-31

çok iyi

uzun zamandır kullandığım bir makina.gerçekten sorunsuz ve çok iyi.kahve kremesı dahil herşeyi gayet rahat tartıyoruz.firma da teknik destek bakımından 10 numara.iki iyi şey birleşince müşteri memnuniyeti de çok oluyor.

Yorum yaz

SMDG1200Y 20-1200gr Yarıotomatik Tartılı Granül & Toz Dolum Makinası

Tartılı granül & toz dolum makinamız 20gr ile 1200gr arası ürünleri hassas ve hızlı bir şekilde doldurur.

Yorum yaz