Sonkaya SMTK135M Manuel Tarih Kodlama Makinası 3 Satır

SMTK135M Manuel Tarih Kodlama Makinası 3 Satır

Manuel tarih kodlama makinamız sayesinde çok düşük maliyetlerle 3 satıra kadar üretim, son tüketim tarihi, parti no gibi bir çok bilgiyi ambalajlarınıza kalıcı olarak kodlayabilirsiniz.

Sonkaya SMTK135M manuel tarih kodlama makinası ile artık ambalajlarınıza üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri en az maliyet ile ve kolaylıkla kodlayabileceksiniz.

Makinemiz sıcak baskı teknolojisine sahip tarih kodlama folyosunu kullanmaktadır. Bu sayede mürekkep, yaklaşık 90 derecelik ısı yardımıyla ambalajınıza işler ve silinmesi neredeyse imkansız olur.

Sonkaya manuel tarih kodlama makinası 2,5 Kg ağırlığında ve çok az yer kapladığı için standart 220V elektrik bulunan her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

SMTK135M modelimizin SMTK130M modelinden en önemli farkı kullandığı rakam ve harflerin yüksekliği(boyu) 4mm değil de 3mm olmasıdır. Daha küçük harf rakamlarla tarih kodlamak isteyen müşterilerimize SMTK135M modelimizi tavsiye ediyoruz.

30mm genişliğinde 150metrelik tarih kodlama ribonu ile yaklaşık 10000 adet 3 satır tarih kodlayabilirsiniz. Makinamızı 2 satır kodlamaya ayarlarsanız daha az ribon harcayacağından 150 metrede yaklaşık 15000 adet kodlama yapabilir ve maliyeti en alt seviyeye indirmiş olursunuz.  

- Naylon poşetler / naylon torbalar

- Alüminyum folyo poşetler

- Mukavvalar (Selefonlu ya da selefonsuz)

- Karton kutular (Selefonlu ya da selefonsuz) Karton kutular poşete kıyasla daha sert olduklarından yarı otomatik modelimiz tavsiye ediyoruz.

- Etiketler (Selefonlu ya da selefonsuz)

Yukarıda bahsedilen ambalaj tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz tarih kodlama makinamızı çevrenizdekilere de tavsiye edeceğiniz umuyoruz.

Tarih kodlama makinamız tek satırda 14 karakter, 3 satırda toplam 42 karakter kodlama kapasitesinde sahiptir. Makinamız ile birlikte 0-9 arası tüm rakamlar ve ülkemizde sıklıkla kullanılan URT, SKT(STT) ve PNO harfleri verilmektedir.

Birlikte verilen rakam ve harflerle aşağıdaki 3 satırlık örnek kodlamayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz:

URT:06.10.17

STT:06.10.18

PNO:1234567

Ek olarak TL, KG vb. harf ihtiyaçlarınız için stoğumuzda tüm harflerden bulundurmaktayız.

Sonkaya Makina ve Otomasyon Teknolojileri olarak ayrıca fişek rezistans, cam sigorta, kullanılmış ribon sarma contası vb. yedek parça temini ile ürünümüzün her zaman arkasındayız.

SMTK135M MANUEL TARİH KODLAMA MAKİNASI
Marka SONKAYA
Model SMTK135M
Folyo Genişliği 30mm
Kapasite 1000-2000 kodlama/Saat (El çabukluğuna göre değişken)
Çalışma Voltajı 220 Volt
Güç Tüketimi 100 Watt
Boyutları 17*26*28 cm
Ağırlık 2,5 Kg
Ambalaj Türleri Naylon/alüminyum poşetler, mukavvalar, karton kutular, etiketler(Selefonlu/Selefonsuz)
Kodlama Kapasitesi Tek satırda 14 karakter, 3 satır için 3*14 toplam 42 karakter

Sonkaya
SMTK135M

Yorumlar

Yorum yaz

SMTK135M Manuel Tarih Kodlama Makinası 3 Satır

Manuel tarih kodlama makinamız sayesinde çok düşük maliyetlerle 3 satıra kadar üretim, son tüketim tarihi, parti no gibi bir çok bilgiyi ambalajlarınıza kalıcı olarak kodlayabilirsiniz.

Yorum yaz